Ubytování v Římě

Hotel Řím

V Římě máte nespočet možností k ubytování pro krátký i delší pobyt. Ceny ubytování v Římě jsou vysoké, ale dají se najít i levnější hotely. Většina cen ubytování v levnějších hotelech se pohybuje od 40 € za noc pro dva, za lepší hotel si připlatíte víc.

Hotely, hostely a penziony v centru Říma

Hotely v centru Říma jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít pravou atmosféru Říma a být blíže krásným římských památkám a zajímavostem. Řím je drahé město, proto nečekejte extrémně levné hotely. Pokud chcete na ubytování ušetřit, jeďte do Říma mimo sezónu (listopad až březen – mimo svátky). Levnější hotely nejsou přeplněné a ceny za ubytování jsou nižší.

Tip na hostel v centru Říma v blízkosti nádraží Termini

Hostel Mosaic

Hostel MosaicMosaic hostel se nachází 5 minut chůze od vlakového nádraží Termini, v blízkosti Piazza della Republica a parku Villa Borghese. Ve společných i soukromých pokojích je hostům k dispozici bezplatné Wi-Fi, psací stůl a vlastní koupelna se sprchovým koutem.

V jídelně se každý den podává sladká snídaně, které je v ceně.

Adresa: Via Cernaia 39 B, Roma

Cena:  od 50 € za noc pro dvě osoby se snídaní v ceně (cena dle sezóny, typu pokoje)

Rezervovat Hostel Mosaic

Hostel Mosaic je velmi žádaný, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Pokud změníte plány, rezervaci můžete zdarma zrušit.

Hotely, hostely a penziony na předměstí Říma

Pokud chcete ušetřit, mít klid a nevadí vám za památkami cestovat městskou dopravu, volte raději hotely v provinciích Říma. Hotely na předměstích jsou mnohem lépe vybavené, než hotely ve stejné cenové relaci v centru.

Tip na penzion na předměstí Říma

Penzion Casale De Santis

Penzion Casale De Santis se nachází v římské čtvrti Pigneto. Pokoje jsou zařízeny klasicky, jsou klimatizované, mají vlastní koupelnu a WiFi připojení. Hotel De Santis podává snídani formou bufetu s domácími koláči, sýrem, uzeninami a cereáliemi. Penzion se nachází 15 minut jízdy od nádraží Termini. Od penzionu jezdí zdarma autobusy na nádraží Termini.

Cena: od 50 € za 2 osoby včetně snídaně za noc

Adresa: Via Labico 112, Prenestino, Rome

Rezervovat Penzion Casale De Santis

Bed and Breakfast (B&B) v Římě

Tip na B&B v blízkosti stanice metra San Giovanni

Domus Carmanello

Domus Carmanello

Domus Carmanello se nachází ve čtvrti San Giovanni, 200 metrů od stanice metra San Giovanni, a nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi připojením zdarma ve všech prostorách. Ubytování se nachází v 1. patře obytné budovy s vlastním dvorem, která pochází z konce 20. let minulého století. Má recepci a světlou jídelnu, která je otevřená po celý den a kde se každé ráno podává snídaně.Pokoje mají LCD TV a vlastní koupelnu mimo pokoj. K dispozici je fén, župan a toaletní potřeby. Rezervace je zdarma a platba předem není vyžadována.

Cena: od 60 € za 2 osoby včetně snídaně za noc

Adresa: Largo Magnagrecia 3, San Giovanni, Řím

Rezervovat Domus Camanello

Kempy v Římě a okolí

Pro nenáročné se budehodit tip na kemp v Římě.

Camping Village Roma

Výsledek obrázku pro Camping Village Roma romaKemp Villa Roma se nachází 3 km od Vatikánu a nejbližším kempem historického centra Říma . V areálu kempu najdete prostor pro kempování, chaty i klimatizované bungalovy.V areálu najdete sezonní venkovní bazén, vířivku a bar u bazénu. K dispozici je supermarket a prádelna.

Cena: bungalov pro dva cca 47€ za noc

Adresa: Via Aurelia 831, Rome

Rezervovat kemp Camping Village Roma

Levné hotely a hostely v Římě můžete najít na:

Recenze ubytování v Římě hledejte na adrese: www.tripadvisor.com nebo na stránkách, kde si ubytování rezervujete.

SPECIÁLNÍ TIP: Mnoho hotelů nabízí slevy – např. na poslední chvíli (last minute) nebo na ubytování mimo sezónu. Zajímavé nabídky na ubytování v Římě se slevou najdete na této adrese: www.tripadvisor.com/Discount_Hotels-g187791-Rome_Lazio.html.